Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Arbana dhe Eduarti do të bëhen sërish prindër? Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ jep lajmin e ëmbël

Moderatorja Arbana Osmani ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një postim të bërë së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar foto nga udhëtimi i fundit me Jonin, ku vogëlushi shihet duke mbajtur në krahë një kukull. “Jeni gati për motrën”, ka shkruar Arbana krahas fotos, duke etiketuar partnerin.

Moderatorja ka lënë të kuptohet se ajo dhe Eduarti janë gati të bëhen sërish prindër, e këtë herë duan një vajzë.