July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Antonela tërbon djemtë, ja si duket me bikini (foto)

Antonela Berishaj është një nga vajzat më seksi të ekranit. Tashmë, Antonelën e shohim në rolin e moderatores, duke prezantuar emisionin Top Arena.

Por përveç kësaj, Antonela tërheq vëmendjen e meshkujve me pamjen e sj. Së fundi ajo ka publikuar në Instastory disa video ku shihet me bikini minimaliste dhe ndez rrjetin me pozat.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme.