Analisti i njohur kërkon ribashkimin me Ledjanën, Mevlani bën reagimin që nuk pritej!

Analisti i njohur kërkon ribashkimin me Ledjanën, Mevlani bën reagimin që nuk pritej!

Arjan Konomi është një prej opinionistëve më të komëntuar të momentit, ai ka qenë pjesë e Përputhen ku ka dhënë komplimente të shumta për konkurentët.

Por duket se pak më të veçantë ka Ledjana Prengën dhe Mevlan Shaba, dyshja ka deklaruar se i ka dënë fund romancës së tyre por Arjani nuk po e pranon dot këtë fakt.

“Edhe X5 po qan”, ka shkruar Arjani teksa ka vënë në sfond këngën e Mevlanit të dedikuar Ledjanës.

Pas këtij veprimi të Arjanit, ka reaguar Mevlani i cili e ka rishpërndarë në Instastory, ndërsa Ledjana s’ka bërë të njejtën gjë, por ka preferuar të qëndrojë në heshtje.