September 19, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ana Kabashi një Beyoncé e dytë

Së fundi, ajo ka berë një ndryshim ku luku i saj i flokëve është shumë nëndryshe dhe veshur me një fustan të shkurtër i vinte në pahë linjat përfekte.

Artistja duket e mrekullueshme derisa ka pozuar pranë një makine luksoze dhe në mbishkrimin e fotografisë ka shkruajtur me shaka: “Beyonce po kërkon t’ia kthej fustanin”.

Këngëtarja po që i përngjanë vërtetë shumë në këtë paraqitje artistes së famshme botërore.