Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Albania rracën ta q*”, plas sherri mes shqiptarit dhe serbit në kufi (VIDEO)

Një perleshje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci – Serbi mes një mërgimtari nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Video e këtij rasti është publikuar edhe në rrjete sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

Aty shihet se si mërgimtari afrohet tek vetura e serbit dhe pasi që bisedojnë diçka, ata kacafyten edhe fizikisht. Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky rast.