Ajka e Besit dhe e Xhensilës e ka me shumë qejf kërcimin, kjo video e saj do t’u zbukurojë ditën

Ajka e Besit dhe e Xhensilës e ka me shumë qejf kërcimin, kjo video e saj do t’u zbukurojë ditën

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. E kemi fjalën për Xhensila Myrtezajn. Këngëtarja pak ditë më parë shijoi disa pushime familjare dhe ishte mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit foto dhe video të ndryshme. Ajo që ra në sy, ishin dhe format e saj trupore, për të cilat Xhensila mesa duket kujdeset mjaft mirë. Menjëherë pas lindjes së vajzës së saj, Ajkës, Xhensila u rikthye menjëherë në linjat e saj trupore të mëparshme, duke zgjedhur të frekuentojë palestrën.

Por si një nënë e dekikuar ndaj të voglës së saj, Xhensila nuk e ndan Ajkën nga vetja as kur shkon për të bërë palestër në Akademinë më të famshme ‘Quest style creë’ që drejtohet nga Andi Murra. Real Neës shkëputi një video nga postimi që kishte bërë koreografi i mirënjohur, i cili ndante me ndjekësit e tij momentin kur Ajka kërcente nën tingujt e muzikës së Michael Jackson ndërsa në sfond dëgjohet Xhensila teksa përgëzon të voglën e saj: Bravo Mami!.

Nuk dihet ende se përse Xhensila po merr pjesë në këtë palestër të njohur, por mbetet për tu parë nëse do vijë me ndonjë projekt të ri.