Connect with us

Ah prindërit e shkrεtë, prej 2 ditësh asnjë lajm,por një video u mbërrin në telefon, babai ngre aΙαrmin:Djalin janë duke e…

Aktuale

Ah prindërit e shkrεtë, prej 2 ditësh asnjë lajm,por një video u mbërrin në telefon, babai ngre aΙαrmin:Djalin janë duke e…

Kanë dalë detaje të reja lidhur me djalin 12-vjeçar Ronaldo Tanushi i cili prej 2 ditësh rezulton I zhdukur ndërsa familja e tij ka ngritur alarmin.

Babai i tij Gazmend Tanushi tha se atë e marrin vazhdimisht në telefon duke i thënë se e kanë parë në qendër të Tiranës dhe tek liqeni.

Ai bën thirrje që kushdo që e shikon ta mbajë derisa të mbërrijë Policia pasi djali i tij po përdoret nga persona të komunitetit rom për të vjedhur dhe për qëllime të tjera të këqija.

Nga një video e filmuar pranë Liqenit shihet 12 vjecari i shoqëruar me një të mitur tjetër dhe zonja që i ka filmuar e kishte bërë videon pasi ata kishin tentuar ti merrnin qenin.

Videoja u publikua pasi ajo pa djalin e zhdukur në media dhe e kuptoi se ishte i njëjti.

Lajmi i mirë është se i mituri është në gjendje të mirë shëndetësore, ndëra mësohet se me shumë gjasa është larguar me dëshirën e tij nga shtëpia.

Kushdo që e sheh të miturin, është i lutur të telefonojë në numrin: 0683098367

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top