Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Adelina Tahiri Nxjerr Krejt Gjoksin Në Fushë

Këngëtarja kosovare e cila është distancuar nga muzika po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.Nuk mungojnë fotot e shumta të Adelines ku tregon përditshmërinë dhe jetën e saj luksoze.DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER

Së fundmi ajo ka treguar mënyrën se si e ka festuar Vitin e Ri.Adelina ka festuar në mbrëmje muzikore bashkë me bashkëshortin e saj, avokatin e njohur maqedonas.Ndërkohë ajo mori vëmendje me veshjen e saj, kryesisht me setin e zi në të cilin ekspozoi gjoksin tej maseDUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI ME TEPER