Adelina Ismaili I Befason Të Gjithë, Shikojeni Çfarë Tr Ansformimi Bën Ajo Në Paraqitjen E Fundit (PAMJE)

Adelina Ismaili I Befason Të Gjithë, Shikojeni Çfarë Tr Ansformimi Bën Ajo Në Paraqitjen E Fundit (PAMJE)

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo..


Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet se është tra nsformuar nga frizerka.

E fustani i saj unik bie në sy.