July 29, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

A ka ‘birë nëne’ që e merr vesh Loredanën?

 

Loredana Zefi është njëra ndër reperet më të njohura të shoubizit shqiptar, por edhe më gjerë.

Kjo falë gjithë këngëve të saj, me të cilat edhe ka marrë miliona klikime në Youtube dhe platforma të tjera muzikore.

Loredana Zefi në llogarinë e saj në Instagram ajo numëron plot 3 milion fansa.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e shtrirë në shtrat duke pozuar mjaftë provokative dhe të veshur ka një fustan të shkurtë ngjyrë të gjelbërt.

Loredana foton e ka shoqëruar me mbishkrimin “Hausfrau Tinkerbell”, që në shqip i bie “Tringebell shtëpie”.

Hec e dije çka donte të thoshte Loredana./kosovarja