Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

‘A JE NË VETE, KAM BURRlN NË KREVAT’, POR PËRGJlGJA QË I JEP ISH-PARTNERl DO JU …

Është interesante mënyra se si zgjedhin të ndahen çiftet. Mbetet për t’u vlerësuar ndarja miqësore, megjithëse janë

të rralla sepse thuhet që një ish-partner nuk mund të jetë kurrë shoku/shoqja jote.

E keni provuar ndonjëherë t’i shkruani “ishit” tuaj pas disa kohësh kur gjithçka ka mbaruar? Epo, një i ri nga Tirana e ka bërë këtë dhe përgjigja që i ka kthyer vajza është epike.

Djali, i cili ka dërguar bisedën për JOQ.al i shkruan vajzës: ”O la po ku je?”//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Dhe mesazhi që i vjen pas mesnatës nga vajza është: ”Po mire, je normal ore që shkruan në këtë orë?

Lali e kam në krevat burrin dhe nuk kërkoj dashnor, flije mendjen nga kjo anë. Do rrish në fb, rri, s’do, ik vlla.”

I befasuar nga përgjigja e vajzës, që është ish e dashura e tij, djali nuk ia ka përtuar përgjigjen që vijon sa më poshtë://EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe