June 22, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

A Bën S*Ks Pasionant Apo…? Pasi Ka Nderruar 3 Burra Rudina Ka Një Mesazh Për Burrin..!!

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, në një intervistë për “Shiko Kush Luan”, zbuloi se ish-deputeti Mark Frroku është më xheloz se ajo, por është Rudina që i bën më shumë supriza atij.Gjithashtu, ajo tregoi se i pëlqen të bëjë s.eks pasionant si edhe dashuri me përqafime me ish-deputetin, ndërsa iu drejtua me një mesazh duke i thënë: “E kam ndarë mendjen, të dua!”.Rudina Dembacaj u shpreh se në jetën e saj nuk është penduar për asgjë dhe nuk do dontë të ndryshonte të kaluarën, pasi në të kundërtën nuk do ishte këtu ku është aktualisht.

Pjesë nga intervista:Dasmë private apo tradicionale?Rudina Dembacaj: Një tradicionale e kam bërë, kështu që e ka rradhën privatja.Je ti më xheloze apo ai?Rudina Dembacaj: AiTë gatuajë Marku për ty apo ti për Markun?Rudina Dembacaj: Me rradhë…I bën apo të bën më shumë surpriza?Rudina Dembacaj: I bëj..Dashuri me përqafime apo s.eks pasionant..Rudina Dembacaj: Të dyja…S.eks në mal apo në det? Rudina Dembacaj: Të dyja..Tek vetja nuk më pëlqenRudina Dembacaj: Më pëlqen cdo gjë, jam perfekt…Nëse do e kapje mat të dashurin me një vajzë tjetër …Rudina Dembacaj: Do e lija…Nëse do ktheja kohën pas do ndryshoja …

Rudina Dembacaj: Asgjë, përndryshe nuk do isha kjo që jam sot..Nëse do isha ish-partneri im do i thoja vetes Rudina Dembacaj: Asgjë..Bëji tani një dedikim dashurie Markut?Rudina Dembacaj: E kam ndarë mendjen: Të dua shumë!