Connect with us

32-vjeçari pl.umba pi.st.olete të dashurës 23-vjeçare në një dhomë hoteli në Durrës! Dëshmia e vajzës: Ishte i p.irë, e bëri pa dashje

FOTO ILISTRUESE

Të Ndryshme

32-vjeçari pl.umba pi.st.olete të dashurës 23-vjeçare në një dhomë hoteli në Durrës! Dëshmia e vajzës: Ishte i p.irë, e bëri pa dashje

32-vjeçari pl.umba pi.st.olete të dashurës 23-vjeçare në një dhomë hoteli në Durrës! Dëshmia e vajzës: Ishte i p.irë, e bëri pa dashje

Një 32-vjeçar ka pl.agosur të dashurën e tij 23-vjeçare në një dhomë hoteli në Durrës. Ngjarja mëngjesin e sotëm, kur Fatbardh Doda qëlloi E.K duke e lënë të pl.agosur në krah. Report Tv ka mësuar se sipas dëshmisë së vajzës Doda ka qenë i p.irë dhe a.rma i ka shkrehur pa dashje.

Një 32-vjeçar ka p.lag.osur të dashurën e tij 23-vjeçare në një dhomë hoteli në Durrës. Ngjarja mëngjesin e sotëm, kur Fatbardh Doda qëlloi E.K duke e lënë të p.la.gosur në krah. Report Tv ka mësuar se sipas dëshmisë së vajzës Doda ka qenë i pirë dhe a.rma i ka shkrehur pa dashje.

“Në autostradën Durrës-Tiranë, rreth orës 09:20, në ambientet e një hoteli, në rrethana ende të paqarta, shtetasi F.D, 32 vjeç, banues në Sukth, dyshohet se ka pl.ag.osur me ar.më zjarri p.ist.oletë shtetasen E.K, 23 vjeçe, banuese në Durrës, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top