Ηαrrojeni Antonelën e ‘PërPuthen’, njihuni me mοtrën e saj që po çmεnd rrjetin

Ηαrrojeni Antonelën e ‘PërPuthen’, njihuni me mοtrën e saj që po çmεnd rrjetin

Antonela Berisha, bukuroshja nga Shkodra u bë e famshme më pjesëmarrjen e saj në Reality Show-n më të ndjékur në shqiptari Për’Puthen.

Ajo menjëherë fitoi simpatinë e publikut me përsonalitetin , sinqeritetin, mirësinë dhe dashurinë e madhe që dhuronte në çdo puntatë.Ajo pati disa takime me djemt të ndryshëm por pëlqimi i saj i vërtetë ishte Mevlani.

U krijua kështu trékëndëshí i dashurise mes Mevlanit, Ledianës dhe Antonelës i cili vazhdon të komentohet edhe sot për vetë mënyrën si rròdhën ngjàrjet.

Antonela u tërhòq nga “lùfta” për dashurinë e konkurrentit simpatik duke i hapur rrugë Ledianës.

Biondja bukuroshe njihet dhe për bukurin dhe format e saj përfékte të cilat vërehen sa her ajo poston në rrjéte socíale.

Antonela disa herë ka postuar foto së bashku me famijen duke treguar se sa familje të mrekullueshme ka.

Në fotot që ajo ka postuar me motrën vihet re bukuria e motrës se saj. Motra e konkurrentes së Për’Puthen është shumë simpatike dhe quhet Mariela.

Vlen të theksohet se motrat bukuroshe kanë një ngjashmëri të madhe me njëra tjetrën dhe forma perfekte. Definitivisht Antonela e paska motrën më superséksi.