April 23, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Kuriozitete dhe Fun

2 min read

Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagimin në ato momentet,...

3 min read

Jeni ndier ndonjëherë keq pasi një person ka ardhur në shtëpinë tuaj? Keni vënë re se si gjendja juaj shpirtërore dhe humori kanë ndryshuar nga...

1 min read

James Robert Scott është personi i cili do të lirohet nga burgu në vitin 2023, mirëpo arsyeja se pse ai qëndroi në burg 30 vite...

2 min read

Prishtina Weather ka paralajmëruar se mund të ketë reshje bore në viset malore mbi 2000 metra gjatë kësaj jave. “…ku gjatë ditës së enjte pritet...

1 min read

Moderatorja Arbana Osmani publikon shpesh në rrjete sociale foto ose video me mbesën e saj, Kenzën. Ajo është vajza e vetme e vëllait të Arbanës,...